Witam serdecznie

............Nazywam się Natalia Jakób, jestem magistrem dietetyki, absolwentką Collegium Medicum w Bydgoszczy i przez prawie całe moje życie byłam otyła...

...........Poszłam na studia, dostałam się na dietetykę i, jak możecie się domyślać, byłam najgrubszą osobą na roku... Pewnie moje koleżanki dziwiły się co też taka grubaska może robić na dietetyce... Pewnie wszyscy pukali się w czoło, bo przecież dietetyk powinien świecić przykładem, powinien być szczupły, piękny, wysportowany! A ja taka nie byłam.

...........Nie poddawałam się jednak, uczyłam się pilnie, jeździłam na przeróżne konferencje o zdrowiu i powoli (od II roku studiów) zaczęłam wprowadzać w swoje życie zasady i wskazówki wkładane do naszych głów przez wykładowców. Układałam sobie jadłospisy, zaczęłam sporo chodzić pieszo, i…........ku mojemu zdziwieniu, zaczęłam naprawdę chudnąć!

...........W niecałe 3 lata schudłam 40kg i nadal "zmniejszam się"!

..........Wiem, że często ludzie nie ufają dietetykom, bo "co taka chudzina może wiedzieć o otyłości, ona nigdy nie była gruba, ona nie wie, jak to jest, jak się chce jeść" - no a ja akurat wiem, jak to jest, znam to z autopsji...

...........Jak widać na moim przykładzie, da się schudnąć i to nie wcale przez głodówki i diety cud (niestety przed studiami wypróbowałam takich setki – bez pozytywnego efektu), tylko przez zdrowe odżywianie i jedzenie całkiem sporych ilości pysznych dań!

 
 

tel.: 725 371 639

e-mail: kontakt@dietetyknatalia.pl