Opinie moich pacjentów

"Pani dietetyk pomaga mi chudnąć od 2 miesięcy - widzę efekty, bo ubrania stały się luźne i poprawiło mi się samopoczucie i nie chodzę już ciągle zmęczona!"

Agnieszka

"Kilka lat temu okazało się, że mam nadciśnienie. Brałam tabletki od lekarza, ale ciągle mi wypisywał nowe i nie chcę już brać tyle lekarstw, więc przyszłam do pani Natalii i ona mi pisze diety i pomaga zmniejszyć ciśnienie i nie przypisuje kolejnych tabletek. Już się czuję lepiej i ciśnienie powoli się zmniejsza."

Mirosława

"Tak się cieszę z tego, co razem osiągnęłyśmy - bez Pani nie udałoby mi się. Dziękuję"

L.

"Kolejne 2 kg mniej?! Kiedy to się stało? Praktycznie na każdej wizycie jestem pozytywnie zaskoczona efektami! A jem pyszne potrawy - pani Natalia ma duuużo pomysłów na obiady, sałatki, kanapki, koktajle - polecam!"

Ewelina

"Mieszczę się w stare spodnie! Dziękuję pani Natalio :)"

Aga

"Pani dietetyk Natalia jest najlepszym dietetykiem w Gdańsku (a byłam już u wielu). Serdecznie polecam - nie tylko osobom z trójmiasta. Warto!"

Ania

"Tyle czasu walczyłam z tarczycą i Hashimoto, a dopiero pani Natalia powiedziała mi o co w tym wszystkim chodzi i co jeść, czego nie jeść. Już nie zasypiam w ciągu dnia i mogę wreszcie normalnie funkcjonować "

Magda

"Serdecznie polecam ! Pani Natalia jest osobą otwartą, miłą i bardzo życzliwie nastawioną do pacjenta. Wszelkich informacji udziela w sposób prosty, jasny, a zarazem fachowy. Trafiłyśmy do pani Natalii z mamą aby pomogła jej schudnąć i przez pierwszy miesiąc ubyło ok. 7kg i mama nadal chudnie."

Gosia

Więcej opinii na profilu znanylekarz.pl

 
 

tel.: 725 371 639

e-mail: kontakt@dietetyknatalia.pl